Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Fenerbahce taraftarlarını bekliyoruz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

fenerbahce-tranzonspor hatırası

4 posters
YazarMesaj
olcaykaraman
Üye
Üye
olcaykaraman

Erkek Mesaj Sayısı : 71

fenerbahce-tranzonspor hatırası Empty
MesajKonu: fenerbahce-tranzonspor hatırası   fenerbahce-tranzonspor hatırası Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 6:00 pm

tarihi unuttum affraid geçen sezonun ilk ts maçıydı fenerbahçe şükrü saraçoğlu sdatında 7 kişi olrak bizde yerimizi almıştık. hayatımda görceğimi sanmadığım o saraçoğlunda çıkan mükemmel uğultu hala bende hatıra .

hatıra dedimde maçın ilk yarısı bitmiş herkez su çay kola vs almaya gitmişti. bende abimin arkadaşıyla bi yerden kola falan alacaktık. çok kalabalıktı sıra bize geldi en sonunda ve parayı verdim kadın başka müşteriye baktı. sonra döndü ve siz ne iştemişdiniz gençler dedi. bende 2kola 2sosis 2 çikolata dedim.kadın bi daha sordu sen bana kaç para vermiştin Basketball Basketball bende 5 ytl dedim.kadın bir anlık gülümsemeyle senin verdiğin para 2 kola aymıyorki dediolay çevresinde olayı takıp edenler ufak tefek gülüyorlardı.arkadaşa döndüm 1 ytl ver kola barı alalım dedi o da bozuk yok sdata almıyorlar diye harcadım dedi.kadına dönerek sordum 1 ytl yok bişey olurmu kadın kusura bakmayın veremem dedi. kafayı sağa sola cevirirken kadının kolayı boşaltığı coco cola şisesini gördüm kadına dedimki (OZAMAN BENİM PARAMI GERİ VER)millet gülmek ölüyordu arkada lol! lol! hattasında bu olay devre arasında yaşandığı için sibiker ercan taner bile olaydan haberdar olmuş telsim tiribünden gülenlerin fazlalaşması tslilerin yüzünden düşen bin parça hüzün telsim tribününü anlık komedi tiyatrosuna çevirdi.hehehe
harbii çocuq
Yeni üye
Yeni üye
harbii çocuq

Erkek Mesaj Sayısı : 10

MesajKonu: fenerbahce-tranzonspor hatırası   fenerbahce-tranzonspor hatırası Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 9:55 pm

qANqA gÜlMeqTeN BaYıLdIn yHaNi:D:D:D ReSiL OlMiM DiE BiSeDeAnLaTmAdIn hİç dEmİ ÇaqAlL sHeNi Very Happy:D:D:D:D
olcaykaraman
Üye
Üye
olcaykaraman

MesajKonu: süper ama   fenerbahce-tranzonspor hatırası Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 9:57 pm

samet yazdırdı kankyy harika ama demi
lionel_Samet
Admin/Kurucu
Admin/Kurucu
lionel_Samet

Erkek Mesaj Sayısı : 167

MesajKonu: Geri: fenerbahce-tranzonspor hatırası   fenerbahce-tranzonspor hatırası Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 1:21 pm

Kanka Millet İbret alsınn Laughing Laughing Laughing Laughing
https://fenerbahcem.1talk.net/
sezar25
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 68

MesajKonu: Geri: fenerbahce-tranzonspor hatırası   fenerbahce-tranzonspor hatırası Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 8:41 pm

walla güsel bir olay
olcaykaraman
Üye
Üye
olcaykaraman

MesajKonu: Geri: fenerbahce-tranzonspor hatırası   fenerbahce-tranzonspor hatırası Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 8:53 pm

teşekkürler ama olay işte What a Face What a Face What a Face
sezar25
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 68

MesajKonu: Geri: fenerbahce-tranzonspor hatırası   fenerbahce-tranzonspor hatırası Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 5:25 pm

olay deyip geçmemek lazım Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

fenerbahce-tranzonspor hatırası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fenerbahce resimleri